VOUCHERY NA POBYT HOLIDAY SPA AND RESORT – nowa edycja

Ruszają zapisy na kolejną edycję voucherów na pobyty w resortach Holiday Park zlokalizowanych w Kołobrzegu, Mielnie, Ustroniu Morskim, Niechorzu , Pobierowie, Rowach oraz Cieplicach.

Nowo zakupione vouchry są z terminem ważności na 3 lata. Nadal są BEZIMIENNE.

Abyśmy mogli skorzystać z tych voucherów w promocyjnej cenie musimy zamówić ich co najmniej 30, tak jak ostatnio to miało miejsce. Obowiązujące ceny:

– tygodniowy (6 dób) pobyt w apartamencie kosztuje 649* zł za 4 osoby

– tygodniowy (6 dób) pobyt w domku kosztuje 799* zł za 9 osób.

– tygodniowy (6 dób) pobyt w domku w Cieplicach kosztuje 799* zł za 9 osób [w Cieplicach – resort górski, obecnie brak jest restauracji, funkcjonują foodtrucki. Jest to tak naprawdę obecnie wyłącznie baza noclegowa]

Jako ZZITD otrzymaliśmy dodatkową zniżkę. Szczegóły u Przewodniczących ZOZów bądź bezpośrednio RKZZITD.

Przy złożeniu rezerwacji należy dokonać wstępnej wpłaty obejmującej koszt sprzątania (170 za domek, 150 za apartament) oraz wpłacić zwrotną kaucję w wysokości 750zł. Po uiszczeniu ww. kwot rezerwacja jest potwierdzona. Na miejscu obowiązują opłaty klimatyczne i np. za parking. Z kaucji pobierany jest koszt zużycia za media [woda, prąd].

Zapisy (na maila: urszula.cyprowska@zzitd.pl) zbieramy do 9.12.2022. Wpłaty, po potwierdzeniu że mamy wystarczającą liczbę osób, na konto związkowe z podaniem imienia i nazwiska – UWAGA ! wpłatę może dokonać wyłącznie związkowiec ZZITD – do 15.12.2022 muszą być zaksięgowane na naszym związkowym koncie.

Vouchery, tak jak to miało miejsce poprzednio, można realizować od 1 września do 14 czerwca z wyłączeniem weekendu majowego oraz Bożego Ciała. W tym roku jest mały wyjątek – jeśli ktoś zakupi nowy voucher może go również wykorzystać już w okresie bożonarodzeniowo-sylwestrowym 2022/23r (1 voucher w tym terminie tracimy a nie jak poprzednio kilka)

Vouchery są ważne przez 3 lata. Na niektóre terminy trzeba wydać ich kilka np:

– na długie weekendy listopadowe, ferie, okres przed majówką: 2 kody ( 2 vouchery)

– na okresy Wielkanoc, Boże Narodzenie-Nowy Rok [od 2023]: 3 kody (3 vouchery)

– pakiet VIP to plus 1 voucher do wybranego terminu np. 1+1 lub 3+1 na Wielkanoc.

Obecnie rozróżniane są vouchery „morskie” i „górski” tj. Cieplice. To oznacza, że decydując się należy już wskazać czy góry czy morze.

Pobyty można rozpoczynać w dowolnym wybranym przez siebie dniu. Jest również możliwość podziału vouchera do dwukrotnego wykorzystania czyli 2 x 3 doby na 1 voucherze.

Zachęcam do zastanowienia się i obejrzenia filmików w Internecie. Np.

Galeria: https://holidaypark.pl/galeria/zdjecia/

Filmy: https://holidaypark.pl/galeria/filmy/

Wirtualny spacer: https://holidaypark.pl/galeria/spacery/